Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Vyhľadávanie výrazu 'banska bystrica'

Hotel Arcade ***

Hotel Arcade Hotel Arcade ubytovanie Banská Bystrica
Trojhviezdičkový hotel Arcade sa nachádza v centre mesta Banská Bystrica na Námestí SNP. Poloha hotela Vám zaručuje jedinečnú možnosť bývať priamo v centre spoločenského a kultúrneho života Banskej Bystrice. Historická budova bola pôvodne postavená v roku 1576 a dnes je kompletne zrekonštruovaná tak, že pôvodný vzhľad budovy je zachovaný, ale vnútri objektu je vybudovaný úplne nový hotel zodpovedajúce dnešným vysokým požiadavkám.

Hotel Dixon ****

Hotel Dixon Hotel Dixon ubytovanie Banská Bystrica
Hotel Dixon v Banskej Bystrici je novovybudovaný hotel obklopený zeleňou a lesoparkom a nachádza sa v oddychovej zóne mesta, pri letnom kúpalisku a športovo-rekreačnom areáli. Vybavenie hotela Dixon v Banskej Bystrici a kvalifikovaný personál zaručujú poskytovanie kvalitných služieb podľa priania klienta.

Hotel LUX ***

Hotel LUX Hotel LUX ubytovanie Banská Bystrica
Hotel Lux Banská Bystrica má už 40 ročnú tradíciu a odvtedy patrí medzi miesta, kde sa stretávajú ľudia z rôznych sfér. Hotel Lux Banská Bystrica sa pre mnohých stal druhým domovom. Hotel Lux ponúka kvalitné personál a osobný prístup k hosťom, ktorí sa vďaka tomu radi vracajú späť. Hotel Lux Banská Bystrica UBYTOVANIE Hotel Lux Banská Bystrica ponúka na ubytovanie 76 izieb kategórie Standard, 45 izieb kategórie Business, 6 Apartmánov a 1

Hotel SAD, turistická ubytovňa*

Hotel SAD, turistická ubytovňa* Hotel SAD, turistická ubytovňa* ubytovanie Banská Bystrica
Hotel SAD, turistická ubytovňa* v Banskej Bystrici ponúka izby economy (štandardné) a business izby (nadštandardné). Naše ubytovacie zariadenie sa nachádza na východnom okraji Banskej Bystrice, neďaleko lyžiarskych a turistických stredísk. Hotel SAD, turistická ubytovňa*, je určený pre ľudí pracujúcich mimo domova, turistov, cestovateľov, obchodných cestujúcich, na krátke aj dlhodobé ubytovanie.

Národny dom ***

Národny dom Národny dom ubytovanie Banská Bystrica
Hotel Národný dom, business class hotel, je jediný hotel v Banskej Bystrici, ktorý sa nachádza priamo v historickom centre mesta, hneď vedľa Štátnej opery, je národnou kultúrnou pamiatkou.

Penzión Adonai *

Penzión Adonai Penzión Adonai ubytovanie Banská Bystrica
Penzion * ADONAI SLOVAKIA ponúka príjemný a pohodlný pobyt v 5 jednolôžkových a 9 dvojlôžkových izbách. Izby sú vybavené samostatnou hygienickou bunkou so sprchovacím kútom a umývadlom, samostatným WC a vstupnou chodbou. Izby sú vybavené telefónnom. V deň príchodu sa môžete ubytovať od 14.00 hod do 22.00 hod. Izbu je potrebné v deň odchodu opustiť najneskôr do 10.00 hod. 

Penzión BELLA *

Penzión BELLA Penzión BELLA ubytovanie Banská Bystrica
Penzión Bella je situovaný neďaleko historického centra mesta Banská Bystrica a je ideálnym miestom pre rekreačné a relaxačné pobyty, tak pre pobyty obchodných cestujúcich, ktorí tu nájdu vhodné priestory pre rokovania či organizovanie seminárov.Penzion Bella Banská Bystrica ubytovaniePenzión Bella Banská Bystrica ponúka komfortné ubytovanie v 4 moderne zariadených jednolôžkových a 6-tich dvojlôžkových izbách.

Penzión Grand **

Penzión Grand Penzión Grand ubytovanie Banská Bystrica
Penzión Grand ponúka príjemnú rodinnú atmosféru priamo v centre Banskej Bystrice. Štýlovo a útulne zariadené izby zaručujú kvalitné zázemie pre biznis klientelu ako aj pre turistov. Samozrejmosťou je vlastné uzavreté parkovisko a WiFi pripojenie na internet.

Penzión Maják

Penzión Maják Penzión Maják ubytovanie Banská Bystrica
Penzión sa nachádza v Banskej Bystrici a ponúka možnosť kvalitného ubytovania v tichej lokalite v blýzkosti centra

Penzión*44 *

Penzión*44 Penzión*44 ubytovanie Banská Bystrica
Penzión *44 sa nachádza v centre mesta Banská Bystrica, v srdci stredného Slovenska. Banská Bystrica leží vo Zvolenskej kotline v údolí rieky Hron medzi Kremnickými a Starohorskými vrchmi a tiež Poľanou.

URPÍN CITY RESIDENCE ***

URPÍN CITY RESIDENCE URPÍN CITY RESIDENCE ubytovanie Banská Bystrica
Apartmánový dom Urpín City Residence sa nachádza v centre mesta Banská Bystrica a je porovnateľné s obdobními zariadeniami v zahraničí. Poskytuje nadštandardné ubytovanie v hotelových izbách, ale jeho prioritou je predovšetkým dlhodobý prenájom apartmánu s kuchynkou. Apartmánový dom Urpín City Residence ponúka ubytovanie s výhodami hotelovej izby, pocit domova v priestranných apartmánoch vyvolá plne vybavenej kuchyne, veľa úložného priestoru,