Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie Banskobystrický kraj
okres Banská Bystrica okres Revúca
okres Banská Štiavnica okres Rimavská Sobota
okres Brezno okres Veľký Krtíš
okres Detva okres Zvolen
okres Krupina okres Žarnovica
okres Lučenec okres Žiar nad Hronom
okres Poltár


APARTMAN***REVUCA ***

APARTMAN***REVUCA APARTMAN***REVUCA ubytovanie Revúca
100% súkromie počas pobytu v apartmáne pre návštevníkov mesta a regiónu GEMER. Využite vybavený apartmánový byt APARTMÁN***REVÚCA , od  centra mesta je byt vzdialený 2 min chôdzou. V blízkosti sa nachádzajú všetky potrebné služby okresného mesta. 

Apartmánový dom - Tále

Apartmánový dom - Tále Apartmánový dom - Tále ubytovanie Bystrá
Ponúkame prenájom 2-izbového apartmánu s terasou.  Moderne, vkusne zariadený. Kapacita : 4 osoby.

Hotel Arcade ***

Hotel Arcade Hotel Arcade ubytovanie Banská Bystrica
Trojhviezdičkový hotel Arcade sa nachádza v centre mesta Banská Bystrica na Námestí SNP. Poloha hotela Vám zaručuje jedinečnú možnosť bývať priamo v centre spoločenského a kultúrneho života Banskej Bystrice. Historická budova bola pôvodne postavená v roku 1576 a dnes je kompletne zrekonštruovaná tak, že pôvodný vzhľad budovy je zachovaný, ale vnútri objektu je vybudovaný úplne nový hotel zodpovedajúce dnešným vysokým požiadavkám.

Hotel Dixon ****

Hotel Dixon Hotel Dixon ubytovanie Banská Bystrica
Hotel Dixon v Banskej Bystrici je novovybudovaný hotel obklopený zeleňou a lesoparkom a nachádza sa v oddychovej zóne mesta, pri letnom kúpalisku a športovo-rekreačnom areáli. Vybavenie hotela Dixon v Banskej Bystrici a kvalifikovaný personál zaručujú poskytovanie kvalitných služieb podľa priania klienta.

Hotel Flóra ***

Hotel Flóra Hotel Flóra ubytovanie Dudince
Hotel FLÓRA sa nachádza v okrajovej časti kúpeľnej zóny mesta Dudince, v blízkosti Aquaparku s toboganmi a bazénom s minerálnou vodou. Poskytuje ubytovanie v jedno a dvojposteľových izbách a apartmánoch. Pre všetkých ubytovaných hostí je k dispozícii voľne prístupný hotelový bazén (28°C) s letnou terasou a lehátkami. Súčasťou bazéna je sedací bazénik s 36 °C teplou vodou. V bazénovom komplexe máte taktiež možnosť saunovania, klasickej masáže ako aj whirlpool.

Hotel Galileo ****

Hotel Galileo Hotel Galileo ubytovanie Donovaly
Hotel Galileo Donovaly se nachází v centru stejnojmenné obce Donovaly. Hotel Galileo Donovaly vám vytvoří ideální podmínky k pobytu a postará o vaše pohodlí a komfort.Hotel Galileo Donovaly UBYTOVÁNÍHotel Galileo nabízí svým klientům k ubytování 26 dvoulůžkových pokojů, které jsou komfortně zařízeny. Dále hotel Galileo Donovaly nabízí k ubytování dva dvoulůžkové apartmány s možností přistýlky.

Hotel GOLFER*** ***

Hotel GOLFER*** Hotel GOLFER*** ubytovanie Kremnica
Hotel Golfer nájdete v Kremnici neďaleko jej historického centra. Ponúka domácke prostredie, príjemná hudbu, súkromie a pohodlie v 4 podkrovných jednolôžkových a v 26 útulných dvojlôžkových antialergických izbách a štyroch apartmánoch. 

Hotel Kaskády ****

Hotel Kaskády Hotel Kaskády ubytovanie Sielnica
Hotel Kaskády Ubytovanie Sielnica:Kapacita hotela Kaskády v obci Sielnica je 162 lôžok v 89 moderne zariadených klimatizovaných izbách. K dispozícii je 19 jednolôžkových izieb, 52 dvojposteľových izieb, 2 dvojlôžkové izby De Luxe, 3 trojlôžkové izby, 8 apartmánov Klasik a 3 apartmány De Luxe.Vo väčšine izieb hotela Kaskády sa nachádza balkón.

Hotel LUX ***

Hotel LUX Hotel LUX ubytovanie Banská Bystrica
Hotel Lux Banská Bystrica má už 40 ročnú tradíciu a odvtedy patrí medzi miesta, kde sa stretávajú ľudia z rôznych sfér. Hotel Lux Banská Bystrica sa pre mnohých stal druhým domovom. Hotel Lux ponúka kvalitné personál a osobný prístup k hosťom, ktorí sa vďaka tomu radi vracajú späť. Hotel Lux Banská Bystrica UBYTOVANIE Hotel Lux Banská Bystrica ponúka na ubytovanie 76 izieb kategórie Standard, 45 izieb kategórie Business, 6 Apartmánov a 1

Hotel Mýto ***

Hotel Mýto Hotel Mýto ubytovanie Mýto pod Ďumbierom
Za dedinou Mýto pod Ďumbierom v srdci národného parku Nízke Tatry sa nachádza Hotel Mýto***, ktorý Vás zaujme svojou pívetivou atmosférou a okolitou prírodou. Izby hotela sú vkusne zariadené nábytkom z masívneho dreva. Vyznávači dobrého jedla si na svoje prídu v hotelovej reštaurácii a štýlovej kolibe. Využiť môžete aj širokú ponuku vonkajších a krytých športovísk ako aj hotelové wellness centrum.