Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie Košický kraj
okres Gelnica okres Sobrance
okres Košice okres Spišská Nová Ves
okres Michalovce okres Trebišov
okres Rožňava


Apartmánový hotel City Residence ***

Apartmánový hotel City Residence Apartmánový hotel City Residence ubytovanie Košice
Apartmánový hotel City Residence je komfortný a štýlový hotel v historickom centre mesta je len 200 metrov od pešej zóny v historickom jadre mesta Košice. Osem vkusne zariadených a neuveriteľne priestranných apartmánov s plnohodnotným vybavením aj pre náročnú klientelu. Apartmány hotela City Residence sú najlepšou voľbou pre krátkodobý aj dlhodobý pobyt v meste.

Boutique hotel Bristol**** ****

Boutique hotel Bristol**** Boutique hotel Bristol**** ubytovanie Košice
Luxusný Boutique hotel Bristol sa nachádza priamo v historickom centre Košíc. Patrí medzi najlepšie a najkrajšie hotely v Košiciach. Hotel Bristol bol ocenený 3 roky za sebou ako najlepší hotel v Košiciach podľa TREND TOP HOTELS. Hotel Bristol Košice ubytovanie Boutique Hotel Bristol ponúka ubytovanie v luxusných jednolôžkových a dvojlôžkových izbách a apartmánoch.

City Hotel ***

City Hotel City Hotel ubytovanie Košice
Novopostavený luxusný City Hotel Košice sa nachádza neďaleko centra Košíc na okraji širšieho centra mesta Košice. Hotel City Košice garantuje svojim klientom špičkovú úroveň vybavenia. City Hotel ubytovanie Košice City hotel Košice poskytuje svojim návštevníkom ubytovanie v trinástich nadštandardných izbách a dvoch luxusných apartmánoch. City Hotel Košice vám ponúka štýlové ubytovanie v moderne zariadených izbách.

City Penzion Kosice ***

City Penzion Kosice City Penzion Kosice ubytovanie Košice
Penzion sa nachádza na pokojnom mieste v Južnej časti mesta, 1500 m od centra.

GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA ****

GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA ubytovanie Košice
Golden Royal Boutique hotel & SPA **** sídli v tichej uličke v centre mesta Košice, len 200 m od hlavnej ulice a 20 m od známej uličky remesiel - Hrnčiarske ulice a 30 m od najväčšieho parku mesta - Petrovho sadu. Hotel bol rekonštruovaný a do prevádzky zaradený v roku 1996. Z exteriéru na pohľad nenápadná storočná budova ukrýva veľkorysé priestory.

Hotel Alessandria ***

Hotel Alessandria Hotel Alessandria ubytovanie Košice
Hotel Alessandria sa nachádza na okraji historického centra Košíc v tichej uličke. Prechádza postupne kompletnou rekonštrukciou v klasickom štýle a neustále sa modernizuje. Poskytuje tradične kvalitné služby na vysokej úrovni už niekoľko rokov. Svojím štandardom splní predstavy aj náročným hosťom. Ponúka pohodlné ubytovanie v modernom prostredí. Hotel Alessandria Košice UBYTOVANIE Hotel Alessandria s celkovou kapacitou 20 lôžok.

Hotel Ambassador ****

Hotel Ambassador Hotel Ambassador ubytovanie Košice
Luxusný Hotel Ambassador, priamo v historickom a kultúrnom centre mesta Košice, je pripravený Vám poskytnúť pohodlie domova. Komfortné izby, príjemná reštaurácia Diplomat, nefajčiarska kaviareň Café Ambassador, fajčiarska kaviareň Café Bayer, konferenčná a banketová sála, relaxačno-oddychové priestory a iné hotelové služby určite hosťom tento pocit zaistí.

Hotel Bankov ****

Hotel Bankov Hotel Bankov ubytovanie Košice
Hotel Bankov si podmaní návštevníkov svojou 140 ročnou tradíciou, vďaka ktorej je najstarším existujúcim hotelom na slovenský. Môžete sa nadýchať čerstvého vzduchu, počúvať ticho okolitej prírody, napriek tomu, že ste len 4 kilometre od centra Košíc. Ponúka pohodlie, komfort a vynikajúci atmosféru v dvojposteľových izbách a apartmánoch. Hotel Bankov Košice UBYTOVANIE Hotel Bankov ponúka pohodlie, komfort a vynikajúcu atmosféru.

Hotel Čingov ***

Hotel Čingov Hotel Čingov ubytovanie Smižany
Hotel Čingov Smižany sídli neďaleko mesta Spišská Nová Ves, v lokalite Čingov známej brány národného parku Slovenský raj. Hotel Čingov je vzdialený približne 20 km od letiska v Poprade a 80 km od letiska v Košiciach.Hotel Čingov Smižany ubytovanieHotel Čingov Smižany majú kapacitu 76 pevných lôžok a ponúka Vám komfortné ubytovanie s výhľadom na krásnu prírodu národného parku Slovenského raja.

Hotel Múza ***

Hotel Múza Hotel Múza ubytovanie Košice
Hotel Múza sa nachádza v Košiciach blízko centra mesta a letiska. Novopostavený Hotel Múza Košice sa snaží v palete hotelov ponúknuť na slovenskom trhu niečo iné. Ide najmä o originálny nápad vytvoriť hotel ako netradičnú galériu viacerých múz umenia - filmové, výtvarné a hudobné. Každé z týchto múz je venované jedno podlažie. Zvláštnosťou hotela je, že izby nemajú označenie podľa čísel, ale podľa umeleckých osobností (napr.