Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie Nitriansky kraj
okres Komárno okres Šaľa
okres Levice okres Topoľčany
okres Nitra okres Zlaté Moravce
okres Nové Zámky


City hotel Nitra ***

City hotel Nitra City hotel Nitra ubytovanie Nitra
Novo postavený hotel City sa nachádza priamo v centre mesta Nitry (na Svätoplukova námestí) s prekrásnym výhľadom na divadlo, hrad a pešiu zónu. Hotel City Nitra ubytovanie Hotel City v Nitre ponúka 19 dvojposteľových izieb (niektoré is balkóny), vrátane 2 apartmánov a 5 jednolôžkových LUX izieb s manželskou posteľou, ktoré Vám svojím komfortným zariadením poskytnú pocit domova a súkromia.

Delta Penzion

Delta Penzion Delta Penzion ubytovanie Komárno
DELTA PENZION sa nachádza v malebnom prostredí Alžbetinho ostrova v Komárne (smerom na hraničný prechod do Maďarska). Krásna príroda - voda, zeleň, čistý vzduch a ticho, je to, prečo sa hostia neustále vracajú a žiadajú ubytovanie v niektorej z 9-tich izieb (z toho 1 apartmán).

Duna penzión

Duna penzión Duna penzión ubytovanie Komárno
Objekt penziónu sa nachádza v historickom centre mesta Komárna, v tesnej blízkosti NámestiaGen. Klapku, kde sa nachádza historická budova Dôstojnícky pavilón s amfiteátrom pre kultúrneakcie a novovybudovaného turisticko-obchodného centra - Nádvorie Európy.

Hotel Banderium

Hotel Banderium Hotel Banderium ubytovanie Komárno
Srdečne Vás vitame v hoteli Banderium, ktorá Vám ponúka 11 nadštandardne zariadených izieb a 1 apartmán s celkovou kapacitou 26 lôžok.

Hotel Bow Garden

Hotel Bow Garden Hotel Bow Garden ubytovanie Komárno
Hotel Bow Garden je ideálnym miestom na organizovanie spoločenských akcií, firemných podujatí, svadieb, rodinných osláv a kolektívnych zábav so zabezpečením turnajov v squashi, bowlingu, beach volejbale či v tenise. Naše služby zahŕňajú komplexnú organizáciu turnaja podľa požiadaviek, medziturnajovú zábavu, vyhodnotenie, party servis, kultúrny program...

Hotel Nitra

Hotel Nitra Hotel Nitra ubytovanie Nitra
Hotel Nitra je správna voľba pre návštevníkov Nitry, ktorí hľadajú vhodný pomer ubytovania a ceny. Nachádza sa na Novozámockej ulici, iba päť minút jazdy autom z centra mesta.

Château Appony ****

Château Appony Château Appony ubytovanie Oponice
Chateau Appony v Oponici sídli v renesančnej vile zo 16. storočia na kľudnom mieste v obci Oponice, 20 km od Nitry. Hotel Château Appony v Oponici získal ocenenie ako kultúrna pamiatka roka 2010. Hotel obklopuje upravený park v anglickom štýle, kde rastie aj ginko dvojlaločné. Výťažky z tohto stromu sa používajú v miestnej aromaterapeutické saune. Hostia si môžu tiež zahrať tenis na hotelových kurtoch.

Penita Pension ***

Penita Pension Penita Pension ubytovanie Komárno
Moderné ubytovacie zariadenie situované v tichom prostredí priamo v historickom centre mesta. Kvalitné ubytovanie Vám poskytneme v troch dvojlôžkových izbách a v apartmáne 2+2, ktorého súčasťou je veľká terasa. Luxusne zariadený apartmán a komfortne zariadené dvojlôžkové izby sú vybavené TV so satelitným príjmom, klimatizáciou, samostatným sociálnym zariadením a kúpeľňou, bezplatným internetovým pripojením Free WiFi.

Penzion Slniečko

Penzion Slniečko Penzion Slniečko ubytovanie Prašice
Penzión Slniečko sa nachádza v rekreačnej oblasti Duchonka, ktorá leží 17km od okresného mesta Topoľčany vo venci pohoria Považského Inovca a 400m od vodnej nádrže. Penzión Slniečko je kompletne zrekonštruovaná budova. Penzión disponuje dvoj až štvorlôžkovými priestrannými izbami s celkovou kapacitou 85 lôžok. Každá z izieb má vlastné sociálne zariadenie, TV a časť izieb má balkón.

Phoenix Donau

Phoenix Donau Phoenix Donau ubytovanie Moča
Reštauračná loď Phoenix otvorila svoju palubu pre hostí v júni 2009. Idea stvorenia reštauračnej lodi a prístavu Phoenix sa zrodila zo spoločnej myšlienky a z jednotenia síl dvoch rodín, ktorý si boli vedomí  úžasnými vlastnostiami ktorými disponuje breh Dunaja pri malej obci Moča