Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie Prešovský kraj
okres Bardejov okres Sabinov
okres Humenné okres Snina
okres Kežmarok okres Stará Ľubovňa
okres Levoča okres Stropkov
okres Medzilaborce okres Svidník
okres Poprad okres Vranov nad Topľou
okres Prešov


Apartmán Linda ****

Apartmán Linda Apartmán Linda ubytovanie Vysoké Tatry
Apartmán LINDA Nový Smokovec sa nachádza v mestskej časti Vysokých Tatier v apartmánovom dome Family Smokovec v Novom Smokovci. Apartmán Linda Nový Smokovec je ideálnym miestom, kde môžete stráviť zaslúženú dovolenku. Apartmán LINDA Nový Smokovec UBYTOVANIE Apartmán LINDA Nový Smokovec ponúka komfortné ubytovanie klientom s maximálnou kapacitou 5 osôb.

Apartmán Štrbské Pleso - Crocus **** ****

Apartmán Štrbské Pleso - Crocus **** Apartmán Štrbské Pleso - Crocus **** ubytovanie Štrba
Apartmán Veľká Lomnica sa nachádza v krásnom prostredí Vysokých Tatier medzi obcami Tatranská a Veľká Lomnica, priamo na pomedzí Tatranského Národného Parku.Veľká Lomnica Apartmán Veľká Lomnica ubytovanie:Apartmán Veľká Lomnica je súčasťou novo vybudovaného Resortu Apartmány Veľká Lomnica, ktorý pozostáva z dvoch apartmánových domov s celkovou kapacitou 95 dvojizbových apartmánov.

APARTMAN*** SLAVKOV ***

APARTMAN*** SLAVKOV APARTMAN*** SLAVKOV ubytovanie Nová Lesná
100 % súkromie počas pobytu v apartmáne pre návštevníkov uprostred regiónu Vysokých Tatier , Popradu a okolia. Využite vybavený apartmánový byt APARTMÁN***SLAVKOV. V blízkosti sa nachádzajú všetky potrebné služby obce Nová Lesná.

Apartmánový dom Familia Smokovec ***

Apartmánový dom Familia Smokovec Apartmánový dom Familia Smokovec ubytovanie Vysoké Tatry
Apartmánový dom Família sa nachádza v nádhernom prostredí podhorí Vysokých Tatier v osade Nový Smokovec ponúka možnosť celoročného ubytovania v luxusne zariadených apartmánoch. Apartmány sú zariadené najvyšším štandardom. Apartmánový dom Família má svoje autonómne prostredie, ktoré okolo objektu vytvára ochrannú zónu pokoja, nerušeného pohodlia a rodinnej pohody.

Apartmány Lomnica ***

Apartmány Lomnica Apartmány Lomnica ubytovanie Veľká Lomnica
Vstúpte do čarovného sveta tatranskej prírody a obklopte sa krásou zelene a oázou pokoja v Apartmánoch Lomnica….Doprajte si komfort priestoru. Výnimočný projekt apartmánových domov v horskej architektúre Vám ponúka 34 priestranných apartmánov, konferenčné priestory pre 60 hostí, exkluzívne wellness centrum, fitness centrum, multifunkčné ihrisko, detský kútik, grilovacie altánky.

Goralturist

Goralturist Goralturist ubytovanie Ždiar
Penzión Goralturist sa nachádza v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v srdci Belianskych Tatier. V lete je tu možnosť podnikať pešie túry do Belianskych a Vysokých Tatier, navštíviť Belianskej jaskyni, Lomnický štít a prejsť cez Široké sedlo na Chatu pri Zelenej plese. Objekt je vhodným východiskom na výlety za poznávaním historických pamiatok.

Grand Hotel Bellevue ****

Grand Hotel Bellevue Grand Hotel Bellevue ubytovanie Vysoké Tatry
Komfortné Grand Hotel Bellevue je umiestnený v Hornom Smokovci, v jednom z najznámejších stredísk Vysokých Tatier. Grand Hotel Bellevue v Hornom Smokovci má už päťdesiatročnú tradíciu v oblasti hotelierstva, vo svojej dobe to bol prvý hotel s krytým bazénom. Teraz je kompletne zrekonštruovaný do kategórie štvorhviezdičkového hotela.

Guest-house Shelly's ***

Guest-house Shelly's Guest-house Shelly's ubytovanie Veľká Lomnica
Penzión U Šeliho ponúka luxusné ubytovanie pre náročných v úplne novom objekte vybudovanom na úpätí Vysokých Tatier v obci Veľká Lomnica.

Hotel Amalia ****

Hotel Amalia Hotel Amalia ubytovanie Nová Lesná
Hotel AMALIA je situovaný asi 10 km od Popradu a 2 km od Starého Smokovca hotel sa nachádza v prekrásnom prostredí tatranskej prírody pod vrcholky Vysokých Tatier v nadmorskej výške 820 m nm. Hotel Amalia je štýlový hotel s nádychom talianskeho štýlu, ktorý Vám ponúka vo svojom nevšednom prostredí, pohodlie a oddych.Hotel Amalia Nová Lesná - Starý Smokovec UBYTOVANIECelková kapacita je 19 izieb so 47 lôžkami s možnosťou prístelky.

Hotel Avalanche *** ***

Hotel Avalanche *** Hotel Avalanche *** ubytovanie Štôla
Hotel Avalanche sa nachádza v malebnej podtatranskej obci Štôla vo Vysokých Tatrách priamo pod najvyšším tatranským vrcholom Gerlachovským štítom.Hotel Avalanche Štôla ubytovanie:Hotel Avalanche Štôla ponúka ubytovanie o celkovej kapacite 50 osôb, celkom 14 izieb + priestranný apartmán LUX so samostatným vchodom a vybavenou kuchynkou.