Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie Trenčiansky kraj
okres Bánovce nad Bebravou okres Považská Bystrica
okres Ilava okres Prievidza
okres Myjava okres Púchov
okres Nové Mesto nad Váhom okres Trenčín
okres Partizánske


Alexandra Hotel ****

Alexandra Hotel Alexandra Hotel ubytovanie Púchov
Hotel Alexandra Púchov se nachází nedaleko centra Púchova. Hotel Alexandra Púchov je nově otevřen a svým konfortem poskytuje ubytování i těm nejnáročnějším klientům, je ideální jak pro jednotlivce, tak i pro skupinovou a kongresovou turistiku. Hotel Alexandra Púchov sa nachádza neďaleko centra Púchova.

Design Hotel Preuge*** ***

Design Hotel Preuge*** Design Hotel Preuge*** ubytovanie Prievidza
Moderný, zrekonštruovaný hotel Preuge sa nachádza v príjemnom prostredí hornej Nitry v blízkosti centra mesta. Železničného a autobusovej stanice. Ponúka vysoký štandard ubytovacích, stravovacích, kongresových a relaxačných služieb. Nájdete tu útulné zázemie pri Vašich obchodných cestách, vhodné priestory preškolenie, semináre, firemné, spoločenské a kultúrne podujatia. Pre rodiny je pohodlným miestom na pobyt s kompletnými službami.

GRAND hotel ****

GRAND hotel GRAND hotel ubytovanie Trenčín
GRAND hotel Trenčín je situovaný priamo v centre Trenčína. Zariadenie ponúka ubytovanie, reštauračné a relaxačné služby. Návštevníkom mesta Trenčín a obchodným cestujúcim je k dispozícii vkusne moderne zariadených 26 izieb. Solárium, whirpool a sauna sú v cene izby. Bezbariérový prístup do hotela umožňuje vstup aj imobilným hosťom.

Hotel BELASSI ****

Hotel BELASSI Hotel BELASSI ubytovanie Bojnice
Best Western hotel Belassi ponúka komfortné ubytovanie v centre historického mesta Bojnice. Best Western Hotel Belassi sa nachádza neďaleko kúpeľov, ktoré leží v pohorí Malá Magura. V blízkosti hotela sa tiež nachádza najnavštevovanejší monument v Strednej Európe Bojnický zámok. Best Western hotel Belassi Bojnice UBYTOVANIE Best Western hotel Belassi Bojnice ponúka ubytovanie v 12 komfortných dvojlôžkových izbách a 8 luxusných apartmánoch.

Hotel Bojnický vínny dom ****

Hotel Bojnický vínny dom Hotel Bojnický vínny dom ubytovanie Bojnice
Hotel Bojnický vínny dom sa nachádza v prekrásnom turistickom centre Slovenska, v mestečku Bojnice. Pozývame Vás vychutnať si naše luxusné izby, výbornú reštauráciu, oddýchnuť si vo vínnom wellness, alebo posedieť si pri pohári vína v našej degustačnej miestnosti, ktorá je súčasťou vinotéky. Bojnický vínny dom je spojením tradície, šarmu a nezabudnuteľnej atmosféry. Dovoľte nám postarať sa o Vás.

Hotel Dynamic ***

Hotel Dynamic Hotel Dynamic ubytovanie Nová Dubnica
Hotel Dynamic***Hotel Dynamic***  je hotel rodinného typu, ktorý sa môže popýšiť už 20-ročnou tradíciou. Je situovaný v tichej časti malebného mesta Nová Dubnica, architektonického skvostu 60-tych rokov 20.storočia, navrhnutého architektom Jiřím Krohom. Náchádza sa nedaleko Trenčína na hlavnom dopravnom ťahu Viedeň-Bratislava-Tatry. Je srdcom obchodného, ekonomického a kultúrneho diania Stredného Považia ale i turisticky zaujímavej oblasti pod Strážovskými vrchmi a Bielymi Karpatmi. 

Hotel Flóra ****

Hotel Flóra Hotel Flóra ubytovanie Trenčianske Teplice
Wellness a liečebný Hotel Flóra má atraktívnu polohu. Nachádza sa v centre kúpeľného a kultúrneho diania mesta Trenčianske Teplice, vedľa kúpeľného parku a kúpeľnej dvorany. Od termálnych bazénov je vzdialený 300 m. V cene ubytovania sú zahrnuté hotelové raňajky podávané vo forme bufetových stolov. Hoteloví hostia môžu bezplatne využívať bazénový komplex s plaveckým a sedacím nerezovým bazénom s vodnými atrakciami, saunový svet so soľnou parnou saunou, bylinkovou inhaláciou, fínskou saunou, tepidáriom a vodnou cestou, a kvalitne zariadené fitness.//

Hotel Kaskáda ***

Hotel Kaskáda Hotel Kaskáda ubytovanie Bojnice
Hotel Kaskáda v Bojniciach je 4-hviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza iba 15 minút chôdze od Bojnického zámku a centra mesta Bojnice.Hotel Kaskáda v Bojniciach ubytovanieHotel Kaskáda v Bojniciach má pre hostí k dispozícii 34 lôžok. Hotel Kaskáda v Bojniciach poskytuje priestranné izby s posedením, satelitný TV a minibarom. V izbách ďalej nájdete žehličku, žehliaca doska i kúpeľňu s župany a fénom.

Hotel Margit ****

Hotel Margit Hotel Margit ubytovanie Trenčianske Teplice
Hotel Margit sa nachádza v centre Trenčianskych Teplíc ponúka kvalitné ubytovanie v malom rodinnom hoteli, ktorý bol po rekonštrukcii moderne zariadený.Hotel Margrit Trenčianske Teplice ubytovanie:Hotel Margit Trenčianske Teplice ponúka ubytovanie v 8 dvojposteľových izbách a 2 apartmánoch, ktoré sú moderne upravené.

Hotel Mariána Gáborika ***

Hotel Mariána Gáborika Hotel Mariána Gáborika ubytovanie Trenčín
Ubytovanie na 23 2-ložkových izbách. Ubytovanie je na úrovni 3-hviezdičkového hotela. Všetky izby v novej časti sú vybavené sprchovacím kútom, WC, televízorom a pripojením na internet. Raňajky pre ubytovaných hostí sú zahrnuté v cene.