Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie Trnavský kraj
okres Dunajská Streda okres Senica
okres Galanta okres Skalica
okres Hlohovec okres Trnava
okres Piešťany


Apartmán Taktik

Apartmán Taktik Apartmán Taktik ubytovanie Veľký Meder
Apartmán Taktik je novopostavený penzión vo Veľkom Mederi v  blízkosti Termálneho kúpaliska s celoročnou prevádzkou Vám ponúka  výhodné , príjemné  a rýchle ubytovanie v tichom  prostredí. Vzdialenosť od Termál parku je cca 150 m- 5 minút peši. Ubytovacia kapacita je 64 lôžok, 16 apartmánov. Apartmány sú vybavené kompletne zariadenou kuchyňou, ktorá je vybavená chladničkou, dvoj platňou,mikrovlnkou, kanvicou, varným náčiním a príborom. Každý apartmán má vlastné sociálne zariadenie, TV-SAT, internetové pripojenie -WIFI.  Izby sú priestranné, dvoj až štvorlôžkové. Možnosť posedenia na terase, alebo pod krytou  terasou a grilovanie. Pre deti pieskovisko, hojdačka, trambulína. Parkovanie je zabezpečené v priestore areálu s chráneným kamerovým systémom. Poskytujeme zvýhodnené čipové náramky na celodenný vstup do Termál parku Veľký Meder s možnosťou jedného opustenia areálu. Stravovanie pre záujemcov je možné zabezpečiť v neďalekej reštaurácii. Ubytovanie vhodné pre širokú vrstvu návštevníkov – pre rodiny s deťmi, pre mladých, aj pre seniorov. K nám si môžete zobrať so sebou na rekreáciu aj svojho štvornohého miláčika.

Hotel Amade Château *****

Hotel Amade Château Hotel Amade Château ubytovanie Vrakúň
Ak hľadáte miesto, kde sa plnia sny, tak ste ho práve našli.... Amade Château je 5***** štýlový boutique hotel, ktorý dýcha históriou starobylého rodu Amadeovcov a zároveň ponúka dokonalý luxus modernej doby. Doprajte si oddych v privátnej a domáckej atmosfére boutique hotela a svoje telo nechajte zrelaxovať v pravých tureckých kúpeľoch, ktoré sú jeho súčasťou. Vaše zmysly rozmazná kulinárske umenie nášho šéfkuchára v gustaviánskej reštaurácii a rafinované delikatesy ponúkané v cukrárni v štýle de Gournay.

Hotel Branč ***

Hotel Branč Hotel Branč ubytovanie Senica
Hotel Branč sa nachádza priamo v centre mesta Senica. Hotel Branč Senica je vhodný pre všetky kategórie klientov.Hotel Branč Senica Ubytovanie:Hotel Branč Senica ponúka ubytovanie v 11 priestranných izbách. Jedna izba hotela Branč Senica je bezbariérový s manželskou posteľou pre dve osoby. Dve izby hotela Branč Senica sú jednolôžkové a zvyšných osem izieb je s manželskými posteľami pre 2 osoby.

Hotel Empire ****

Hotel Empire Hotel Empire ubytovanie Trnava
Hotel Empire Trnava sa nachádza neďaleko starobylého centra a patrí k najmodernejším a najštýlovejším hotelom v širokom okolí. Hotel je plne klimatizovaný, s moderným riešením interiérov, najnovším technickým vybavením a širokou ponukou možností pre aktívny i pasívny odpočinok.Hotel Empire Trnava ubytovanieHotel Empire Trnava ponúka 18 dvojposteľových izieb (s dvojlôžkom alebo dvomi oddelenými posteľami), 1 trojlôžková izba a 2 apartmány.

Hotel Magnólia ****

Hotel Magnólia Hotel Magnólia ubytovanie Piešťany
Hotel Magnólia se nachází v centru světoznámého lázeňského města Piešťany. Nachází se na začátku pěší zóny a díky svojí výšce poskytuje nádherný výhled do okolí, na Povážský Inovec a řeku Váh. Hotel Magnolia Piešťany UBYTOVÁNÍ Hotel Magnolia vám nabízí pohodlné ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích, a apartmány typu STANDARD na prvním až šestém patře.

Hotel Máj ***

Hotel Máj Hotel Máj ubytovanie Piešťany
Sympatický plne bezbariérový Spa & Wellness Hotel Máj Piešťany pre všetky generácie, pre seniorov i rodiny s deťmi. Hotel Máj Piešťany UBYTOVANIE Hotel Máj piešťany vám ponúka maximálne 115 lôžok pri využití všetkých lôžok v izbách, v 51 izbách a 2 apartmánoch. Z toho 33 dvojposteľových, 7 priestranných trojlôžkových, 10 jednolôžkových s prístelkou, 1 jednolôžková a 2 dvojlôžkové apartmány s prístelkou.

Hotel Odevák ***

Hotel Odevák Hotel Odevák ubytovanie Piešťany
Hotel Odevák & Depandance je hotel s rodinnou atmosférou, ktorý sa nachádza v blízkosti kúpeľného mesta Piešťany, na východnom pobreží vodnej nádrže Sĺňava. Hotel Odevák & Dependance Piešťany UBYTOVANIE Hotel Odevák vám ponúka 36 dvojposteľových izieb, 6 rodinných izieb pre štyri osoby a 4 apartmány.

Hotel Park ****

Hotel Park Hotel Park ubytovanie Piešťany
Hotel Park leží v kúpeľnom meste Piešťany, v západnej časti Slovenska, 80 km severovýchodne od Bratislavy a 125 km od medzinárodného letiska Wien - Schwechat.Wellness a liečebný hotel Park má atraktívnu polohu. Nachádza sa v príjemnom a tichom prostredí mestského parku, vedľa ramena rieky Váh, necelých 500 m od pešej zóny a kúpeľného ostrova. Piešťany sú najväčšie a najvýznamnejšie kúpeľné mesto Slovenska.

Hotel Piešťany **

Hotel Piešťany Hotel Piešťany ubytovanie Piešťany
Hotel Piešťany si vás dovoľuje pozvať do príjemnej lokality Piešťany, ktorý je situovaný v tichom prostredí tohto svetoznámeho kúpeľného mesta. Príďte nasať oázu pokoja a pohody a odpočiňte si od každodenného zhonu a stresu. Hotel Piešťany Piešťany ubytovanie Hotel Piešťany ponúka návštevníkom 132 priestranných izieb a apartmánov rôznych veľkostí, kde nájdete dostatok pokoja a pohodlia dôležitého k Vášmu spokojnému pobytu.

Hotel Premier ***

Hotel Premier Hotel Premier ubytovanie Trnava
Hotel Premier sa nachádza priamo v historickom centre mesta Trnava, len 100m od starobylého námestia, v jednej z najkrajších častí mesta, v tichej postrannej uličke. Hotel je v tesnej blízkosti synagógy a ponúka všetko, čo od hotela očakávate.Hotel Premier Trnava ubytovanieV trojhviezdičkovom hoteli Premier Trnava je Vám k dispozícii 16 pohodlne zariadených jednolôžkových a dvojlôžkových izieb typu Malý, Veľký a Veľký Lux a jeden priestranný