Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie Žilinský kraj
okres Bytča okres Námestovo
okres Čadca okres Ružomberok
okres Dolný Kubín okres Turčianske Teplice
okres Kysucké Nové Mesto okres Tvrdošín
okres Liptovský Mikuláš okres Žilina
okres Martin


Apartmán & Štúdio Elena *

Apartmán & Štúdio Elena Apartmán & Štúdio Elena ubytovanie Ružomberok
Poskytujeme ubytovanie na prízemí rodinného domu so samostatným vchodom v meste Ružomberok. Ubytovanie na súkromí Privát Elena sa nachádza v jeho tichej časti, v peknom prostredí, priamo pod lesom. Bonusom pre našich hostí je nádherný výhľad na dolný Liptov, pohoria Malej a Veľkej Fatry, Chočských vrchov a Západných Tatier. Poloha privátu umožňuje dostupnosť všetkých služieb mesta a zároveň zaručuje nerušený odpočinok.

Apartmánový dom Fatrapark ***

Apartmánový dom Fatrapark Apartmánový dom Fatrapark ubytovanie Ružomberok
Apartmány Fatrapark Ružomberok sa nachádzajú v exkluzívnej lokalite len 100 metrov od kabínkovej lanovky, priamo v centre strediska, čo robí tieto apartmány atraktívnymi, sú vzdialené niekoľko metrov od najdlhšej umelo zasnežované zjazdovky na slovenský. Apartmány Fatrapark Ružomberok UBYTOVANIE Apartmány Fatrapark Ružomberok ponúkajú nadštandardne príjemné ubytovanie priamo v prírode Národného parku Veľká Fatra.

Apartmány Anička

Apartmány Anička Apartmány Anička ubytovanie Liptovské Matiašovce
Luxusne zariadené apartmány v štýle alpských penziónov sa nachádzajú v severnej časti Liptova v malej obci s výhľadom na Chočské vrchy a Západné Tatry, iba 3 km od vodnej nádrže Liptovská Mara, v lokalite medzi aquaparkami Tatralandia a Bešeňová, v dosahu aj kúpele Lúčky.

Apartmány Broma

Apartmány Broma Apartmány Broma ubytovanie Demänová
Apartmány Broma sú ideálnym miestom pre strávenie krásnej dovolenky v kruhu Vašej rodiny či priateľov. Nachádzajú sa v tichej časti Demänová neďaleko známej Demänovskej Doliny. Hotel Broma pozostáva z dvoch rekreačných domov Baška a Broma. Apartmány Broma Demänová ubytovanie Poskytované je celoročné ubytovanie v apartmánoch a v 2 lôžkových izbách, v rekreačných apartmánových domoch "Broma a Baška" v Demänová pri Liptovskom Mikuláši len 10 km od

Apartmány Hilson Jasná

Apartmány Hilson Jasná Apartmány Hilson Jasná ubytovanie Liptovský Mikuláš
Štýlové a dizajnové ubytovanie pre všetky typy hostí.

Apartmány JASNÁ - Biela Púť - Nízke Tatry - Demänovská Dolina ***

Apartmány JASNÁ - Biela Púť - Nízke Tatry - Demänovská Dolina Apartmány JASNÁ - Biela Púť - Nízke Tatry - Demänovská Dolina ubytovanie Demänovská Dolina
Apartmány Jasná Demänovská Dolina svojou jedinečnou polohou, kvalitou vybavenia a komplexnosťou služieb, spĺňajú kritériá najnáročnejších klientov, sú vhodné pre všetky typy klientely, hlavne však pre rodiny s deťmi.Apartmány Jasná ubytovanie Demänovská Dolina Ubytovanie Demänovská Dolina Apartmány Jasná sú novým zariadením apartmánového typu, ktoré Vám ponúka ubytovanie v nasledujúcom zložení: 3 jedno a 12 dvojizbových priestranných a útulne

Apartmány Lipka

Apartmány Lipka Apartmány Lipka ubytovanie Pavčina Lehota
Apartmány Lipka sa nachádzajú v peknom prostredí Národného parku Nízke Tatry, na začiatku Demänovskej doliny a od mesta Liptovský Mikuláš sú vzdialené 7 km.Počas zimnej sezóny možno využiť 8 km vzdialené lyžiarske stredisko Jasná - Chopok, či stredisko v okolí Ružomberka alebo lyžovanie vo Vysokých Tatrách.V lete je turistom k dispozícii množstvo trás pre pešiu turistiku a cykloturistiku. V blízkosti sa nachádzajú termálne kúpaliská v Liptovskom Jáne, v Bešeňovej a Aqua Park Tatralandia s celoročnou prevádzkou.Vo voľnom čase môžete navštíviť Demänovskú ľadovú jaskyňu, Jaskyňu Slobody, prípadne vyskúšať niektoré adrenalínové športy, ako paragliding alebo horolezectvo.

Apartmány LIPTOV ***

Apartmány LIPTOV Apartmány LIPTOV ubytovanie Liptovský Mikuláš
Novo otvorený komplex Apartmány Liptov sa nachádza priamo v Liptovskom Mikuláši, neďaleko od centra mesta. Výhodná poloha Apartmánov Liptov vytvára jedinečné podmienky pre aktívny odpočinok i prírodné, športové, spoločenské využitie aj pre náročného klienta. Apartmány Liptov Liptovský Mikuláš ubytovania: Apartmány Liptov ponúka celoročné ubytovanie v 35 dvojlôžkových apartmánoch s celkovou kapacitou 110 pevných lôžok s možnosťou prístelky.

Apartmány Margus

Apartmány Margus Apartmány Margus ubytovanie Oščadnica
Rodinou prevádzkované ubytovacie zariadenie Margus Apartmány sídli v centre Oščadnice, 3 km od lyžiarskeho strediska Veľká Rača. Ponúka ubytovanie v izbách a apartmánoch s výhľadom na Kysucké Beskydy, vlastnou kúpeľňou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Apartmány Vierka

Apartmány Vierka Apartmány Vierka ubytovanie Demänovská Dolina
Apartmány Vierka sa nachádza v Demänovskej Doline, v horskom prostredí pri krištáľovo čistom potoku Demänovka a poskytuje ideálne podmienky pre relax a oddych od každodenného zhonu. V blízkosti sa nachádza jedno z najlepších lyžiarskych stredísk na slovenský Jasná Nízke Tatry, termálne kúpalisko Bešeňová a Aquapark Tatralandia a tak tiež mnoho krásnych turistických trás.