Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie okres BratislavaBratislava Jarovce Vajnory
Čunovo Lamač Záhorská Bystrica
Devín Rusovce

APARTMENTS - VILLA IVICA ***

APARTMENTS - VILLA IVICA APARTMENTS - VILLA IVICA ubytovanie Bratislava
Apartment Pension / House IVICA *** ponúka komfortné a cenovo výhodné ubytovanie v tichom prostredí obce Marianka, ktorá je vzdialená len 10 minút autom od centra Bratislavy. Obec Marianka má ideálnu polohu nielen pre dovolenkové pobyty, ale aj pre tých, ktorí navštevujú hlavné mesto pracovni a chcú prenocovať na úrovni, za rozumné peniaze av pokojnom prostredí.

ARCADIA Hotel***** *****

ARCADIA Hotel***** ARCADIA Hotel***** ubytovanie Bratislava
Hotel Arcadia je prvým 5*hotelom v Bratislave a jediným reprezentantom prestížneho hotelového zoskupenia The Leading Hotels of the World na Slovensku. Čarovný boutique hotel Arcadia je situovaný priamo v srdci historického Starého mesta, v tesnej blízkosti všetkých známych bratislavkých pamiatok, akými sú Slovenské národné divadlo, Reduta, korunovačný Dóm sv. Martina, Primaciálny palác, Mirbachov Palác, Michalská veža či Stará Radnica.

Botel Gracia ***

Botel Gracia Botel Gracia ubytovanie Bratislava
Botel Gracia Bratislava je atypické hotelové zariadenie v centre hlavného mesta Slovenska . Botel na Dunaji kotví priamo oproti Slovenskému národnej galérii neďaleko Nového mosta a panorámu výhľadu z lode dotvára Bratislavský hrad . Z Botela Gracie Bratislava ste v centre historického jadra za 3 minúty chôdze . Botel Gracia je ideálny na rekreačný oddych, ale aj pre ubytovanie obchodných cestujúcich .

Hostel PETIT **

Hostel PETIT Hostel PETIT ubytovanie Bratislava
Hostel PETIT má vynikajúcu polohu nachádzajúce sa v absolútnom centre Bratislavy. V blízkosti je veľa reštaurácií, obchodov, pamiatok a múzeí. Ubytovanie má výbornú dostupnosť MHD, len 2 zastávky od Hlavnej železničnej stanice a 4 od autobusovej stanice Mlynské Nivy. Hostel je doporučovaný hosťom, ktorí prichádzajú do Bratislavy služobne, za kultúrou či pamiatkami i rodinám s deťmi.

Hotel AGATKA Bratislava ****

Hotel AGATKA Bratislava Hotel AGATKA Bratislava ubytovanie Bratislava
Hotel Kamila Bratislava sa nachádza na okraji Bratislavy s výhľadom na Malé Karpaty v tesnej blízkosti prírodnej rezervácie Šúrsky prales. Hotel Kamila Bratislava sídli v budove neoklasickej poľovníckeho zámočku zo 17. storočia. Hotel Kamila Bratislava UBYTOVANIE Hotel Kamila Bratislava ponúka svojim klientom pohodlné ubytovanie v 27 izbách a apartmánoch s celkovou ubytovacou kapacitou 52 lôžok.

Hotel Antares ****

Hotel Antares Hotel Antares ubytovanie Bratislava
Hotel Antares je súčasťou hotelového reťazca Best Western. Hotel Antares patrí medzi najmodernejšie štvorhviezdičkové hotely v Bratislave. Nachádza sa v rezidenčnej štvrti mesta, v blízkosti Bratislavského hradu. fBest Western hotel Antares Bratislava ubytovanie Hotel Antares ponúka ubytovanie v 8 jednolôžkových a 16 dvojlôžkových izieb a dvoch apartmánoch ..

Hotel Barónka ****

Hotel Barónka Hotel Barónka ubytovanie Bratislava
Hotel Barónka sa nachádza vo východnej časti Bratislavy v Rači v malebnom prostredí na úpätí Malých Karpát. Hotel Barónka je moderný štvorhviezdičkový hotel ponúkajúci svojim hosťom najkvalitnejších a cenovo najvýhodnejších ubytovaní v Bratislave. Hotel Barónka Bratislava UBYTOVANIE Hotel Barónka ponúka svojim hosťom kvalitné ubytovanie v 116 izbách s celkovou kapacitou 238 lôžok.

Hotel Blue ***

Hotel Blue Hotel Blue ubytovanie Bratislava
Business hotel Blue sa nachádza v Bratislave v blízkosti nákupného centra Polus City Center s výbornou dostupnosťou do centra Bratislavy. Komfortne a moderne zariadené hotelové izby sú klimatizované systémom chladených stropov. Hotelová reštaurácia ponúka nápadité menu inšpirované francúzskou kuchyňou. Široká ponuka služieb pre business klientelu je samozrejmosťou.

Hotel BNC ***

Hotel BNC Hotel BNC ubytovanie Bratislava
Hotel BNC svojím komfortom spĺňa požiadavky pre ubytovanie tak manažérov a obchodných cestujúcich ako aj turistov a športovcov s celkovou kapacitou 56 lôžok. Moderné a praktické zariadenie s trendovým vybavením, ponúka komfort 3* hotela.

Hotel BRIX ****

Hotel BRIX Hotel BRIX ubytovanie Bratislava
Hotel Brix Bratislava patrí medzi najluxusnejšie. Nachádza sa na Kramároch, v tesnej blízkosti centra mesta. Hotel Brix Bratislava má prvky francúzskej architektúry. Ponúka vysokú kvalitu za výborné ceny. Súčasťou hotela je reštaurácia, ktorú pravidelne dopĺňa menu svetových kuchýň. Mimoriadne útulná je francúzska kaviarnička s veľkou terasou. Parkovanie je možné aj v podzemnej garáži.