Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie okres PopradBatizovce Mengusovce Šuňava
Dolný Smokovec Mlynica Švábovce
Filice Nižná Šuňava Tatranská Javorina
Gánovce Nová Lesná Tatranská Kotlina
Gerlachov Nový Smokovec Tatranská Lesná
Hôrka Ondrej Tatranská Lomnica
Horný Smokovec Podspády Tatranská Polianka
Hozelec Poprad Tatranská Štrba
Hranovnica Primovce Tatranské Matliare
Jánovce Spišská Sobota Tatranské Zruby
Javorina Spišská Teplica Úsvit
Kežmarské Žľaby Spišské Bystré Veľká
Kišovce Spišský Štiavnik Veľký Slavkov
Kravany Starý Smokovec Vernár
Kvetnica Stráže pod Tatrami Vikartovce
Liptovská Teplička Svit Vydrník
Lučivná Štôla Vysoké Tatry
Machalovce Štrba Vyšné Hágy
Matejovce Štrbské Pleso Ždiar

Apartmán Linda ****

Apartmán Linda Apartmán Linda ubytovanie Vysoké Tatry
Apartmán LINDA Nový Smokovec sa nachádza v mestskej časti Vysokých Tatier v apartmánovom dome Family Smokovec v Novom Smokovci. Apartmán Linda Nový Smokovec je ideálnym miestom, kde môžete stráviť zaslúženú dovolenku. Apartmán LINDA Nový Smokovec UBYTOVANIE Apartmán LINDA Nový Smokovec ponúka komfortné ubytovanie klientom s maximálnou kapacitou 5 osôb.

Apartmán Štrbské Pleso - Crocus **** ****

Apartmán Štrbské Pleso - Crocus **** Apartmán Štrbské Pleso - Crocus **** ubytovanie Štrba
Apartmán Veľká Lomnica sa nachádza v krásnom prostredí Vysokých Tatier medzi obcami Tatranská a Veľká Lomnica, priamo na pomedzí Tatranského Národného Parku.Veľká Lomnica Apartmán Veľká Lomnica ubytovanie:Apartmán Veľká Lomnica je súčasťou novo vybudovaného Resortu Apartmány Veľká Lomnica, ktorý pozostáva z dvoch apartmánových domov s celkovou kapacitou 95 dvojizbových apartmánov.

APARTMAN*** SLAVKOV ***

APARTMAN*** SLAVKOV APARTMAN*** SLAVKOV ubytovanie Nová Lesná
100 % súkromie počas pobytu v apartmáne pre návštevníkov uprostred regiónu Vysokých Tatier , Popradu a okolia. Využite vybavený apartmánový byt APARTMÁN***SLAVKOV. V blízkosti sa nachádzajú všetky potrebné služby obce Nová Lesná.

Apartmánový dom Familia Smokovec ***

Apartmánový dom Familia Smokovec Apartmánový dom Familia Smokovec ubytovanie Vysoké Tatry
Apartmánový dom Família sa nachádza v nádhernom prostredí podhorí Vysokých Tatier v osade Nový Smokovec ponúka možnosť celoročného ubytovania v luxusne zariadených apartmánoch. Apartmány sú zariadené najvyšším štandardom. Apartmánový dom Família má svoje autonómne prostredie, ktoré okolo objektu vytvára ochrannú zónu pokoja, nerušeného pohodlia a rodinnej pohody.

Goralturist

Goralturist Goralturist ubytovanie Ždiar
Penzión Goralturist sa nachádza v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v srdci Belianskych Tatier. V lete je tu možnosť podnikať pešie túry do Belianskych a Vysokých Tatier, navštíviť Belianskej jaskyni, Lomnický štít a prejsť cez Široké sedlo na Chatu pri Zelenej plese. Objekt je vhodným východiskom na výlety za poznávaním historických pamiatok.

Grand Hotel Bellevue ****

Grand Hotel Bellevue Grand Hotel Bellevue ubytovanie Vysoké Tatry
Komfortné Grand Hotel Bellevue je umiestnený v Hornom Smokovci, v jednom z najznámejších stredísk Vysokých Tatier. Grand Hotel Bellevue v Hornom Smokovci má už päťdesiatročnú tradíciu v oblasti hotelierstva, vo svojej dobe to bol prvý hotel s krytým bazénom. Teraz je kompletne zrekonštruovaný do kategórie štvorhviezdičkového hotela.

Hotel Amalia ****

Hotel Amalia Hotel Amalia ubytovanie Nová Lesná
Hotel AMALIA je situovaný asi 10 km od Popradu a 2 km od Starého Smokovca hotel sa nachádza v prekrásnom prostredí tatranskej prírody pod vrcholky Vysokých Tatier v nadmorskej výške 820 m nm. Hotel Amalia je štýlový hotel s nádychom talianskeho štýlu, ktorý Vám ponúka vo svojom nevšednom prostredí, pohodlie a oddych.Hotel Amalia Nová Lesná - Starý Smokovec UBYTOVANIECelková kapacita je 19 izieb so 47 lôžkami s možnosťou prístelky.

Hotel Avalanche *** ***

Hotel Avalanche *** Hotel Avalanche *** ubytovanie Štôla
Hotel Avalanche sa nachádza v malebnej podtatranskej obci Štôla vo Vysokých Tatrách priamo pod najvyšším tatranským vrcholom Gerlachovským štítom.Hotel Avalanche Štôla ubytovanie:Hotel Avalanche Štôla ponúka ubytovanie o celkovej kapacite 50 osôb, celkom 14 izieb + priestranný apartmán LUX so samostatným vchodom a vybavenou kuchynkou.

Hotel Bachledka**** Strachan ****

Hotel Bachledka**** Strachan Hotel Bachledka**** Strachan ubytovanie Ždiar
Hotel Bachledka Strachan si Vás dovoľuje pozvať na skvelú rodinnú dovolenku pod štítmi Belianskych Tatier do Bachledovej doliny v meste Ždiar. Toto miesto je ideálnym pre rodiny s deťmi. Ponúkané na ubytovanie sú izby a apartmány s odpočinkom v relaxačnom a wellness centre. Hotel Bachledka Strachan leží priamo na zjazdovke lyžiarskeho strediska SKI Jezersko - Bachledova.

Hotel CROCUS **** ****

Hotel CROCUS **** Hotel CROCUS **** ubytovanie Štrbské Pleso
Moderný hotel Crocus sa nachádza priamo v centre Štrbského Plesa medzi centrálnym parkoviskom a železničnou stanicou. Hotel poskytuje nadštandardné ubytovanie v 65 komfortných apartmánoch pre individuálnu, rodinnú a firemnú klientelu. Hotel Crocus Ubytovanie Štrbské Pleso: Hotel Crocus ponúka 8 apartmánov "CLASSIC". Tieto apartmány sú rozlohou nejútulnější a pozostávajú z dvoch izieb, samostatnej spálne a obývacej miestnosti s kuchynkou.