Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie okres TrenčínAdamovské Kochanovce Kostolné Mitice Skala
Biskupice Krásny Dub Skalka nad Váhom
Bobot Krivosúd - Bodovka Skalská Nová Ves
Bobotská Lehota Kubrá Soblahov
Bodovka - Krivosúd Kubrica Svinná
Bošianska Neporadza Kykula Štvrtok
Dobrá Lieskové-Zem.Liesk. Trenč.Jastrabie
Dolná Poruba Ľuborča Trenč.Stankovce
Dolná Súča Malé Bierovce Trenčianska Teplá
Dolná Závrská Malé Stankovce Trenčianska Turná
Dolné Motešice Melčice Trenčianska Závada
Drietoma Mníchova Lehota Trenčianske Mitice
Dubodiel Motešice Trenčianske Teplice
Dúbrava Nemšová Trenčín
Hámre Neporadza Trnávka
Horná Súča Omšenie Újazd
Horná Závrská Opatová Velčice
Horňany Opatovce Veľká Hradná
Horné Motešice Orechové Veľké Bierovce
Horné Srnie Peťovka Veľké Stankovce
Hrabovka Petrova Lehota Vlčí Vrch
Chocholná Polníky Záblatie
Istebník Repákovci Zamarovce
Ivanovce Rozvadze Zemianske Lieskové
Kľúčové Rožňová Neporadza Zemianske Mitice
Kochanovce Rožňové Mitice Zlatovce
Kostolná - Záriečie Sedličná

GRAND hotel ****

GRAND hotel GRAND hotel ubytovanie Trenčín
GRAND hotel Trenčín je situovaný priamo v centre Trenčína. Zariadenie ponúka ubytovanie, reštauračné a relaxačné služby. Návštevníkom mesta Trenčín a obchodným cestujúcim je k dispozícii vkusne moderne zariadených 26 izieb. Solárium, whirpool a sauna sú v cene izby. Bezbariérový prístup do hotela umožňuje vstup aj imobilným hosťom.

Hotel Flóra ****

Hotel Flóra Hotel Flóra ubytovanie Trenčianske Teplice
Wellness a liečebný Hotel Flóra má atraktívnu polohu. Nachádza sa v centre kúpeľného a kultúrneho diania mesta Trenčianske Teplice, vedľa kúpeľného parku a kúpeľnej dvorany. Od termálnych bazénov je vzdialený 300 m. V cene ubytovania sú zahrnuté hotelové raňajky podávané vo forme bufetových stolov. Hoteloví hostia môžu bezplatne využívať bazénový komplex s plaveckým a sedacím nerezovým bazénom s vodnými atrakciami, saunový svet so soľnou parnou saunou, bylinkovou inhaláciou, fínskou saunou, tepidáriom a vodnou cestou, a kvalitne zariadené fitness.//

Hotel Margit ****

Hotel Margit Hotel Margit ubytovanie Trenčianske Teplice
Hotel Margit sa nachádza v centre Trenčianskych Teplíc ponúka kvalitné ubytovanie v malom rodinnom hoteli, ktorý bol po rekonštrukcii moderne zariadený.Hotel Margrit Trenčianske Teplice ubytovanie:Hotel Margit Trenčianske Teplice ponúka ubytovanie v 8 dvojposteľových izbách a 2 apartmánoch, ktoré sú moderne upravené.

Hotel Mariána Gáborika ***

Hotel Mariána Gáborika Hotel Mariána Gáborika ubytovanie Trenčín
Ubytovanie na 23 2-ložkových izbách. Ubytovanie je na úrovni 3-hviezdičkového hotela. Všetky izby v novej časti sú vybavené sprchovacím kútom, WC, televízorom a pripojením na internet. Raňajky pre ubytovaných hostí sú zahrnuté v cene.

Hotel Most Slávy ***

Hotel Most Slávy Hotel Most Slávy ubytovanie Trenčianske Teplice
Hotel MOST SLÁVY je štýlový, kvalitne vybavený hotel v svetoznámom kúpeľnom mestečku Trenčianske Teplice. Nachádza v centre Trenčianskych Teplíc, na okraji kúpeľného parku, v tesnej blízkosti rieky Teplička. Nájdete tu komfortné ubytovanie, wellness, reštauráciu, kaviareň, konferenčné služby, a mnoho ďalších služieb. Okrem klasických wellness služieb hotel ponúka aj liečebné procedúry pod odborným dohľadom lekára. Celkovú atmosféru hotela dotvára jedinečný MOST SLÁVY s menami významných osobností ocenených na medzinárodnom filmovom festivale ARTFILM.

Hotel Pod Hradom ***

Hotel Pod Hradom Hotel Pod Hradom ubytovanie Trenčín
Hotel pod Hradom ponúka príjemné ubytovanie v centre Trenčína pod jeho najväčšou dominantou trenčianskym hradom. Hotel disponuje 3 suitami, 2 apartmánmi a 7 dvojlôžkovými izbami. Súčasťou hotela je aj reštaurácia s letnou terasou a wellness centrum s vírivkou, saunou a masážami. Možnosť WiFi pripojenia na internet v reštaurácii.

Nefajčiarsky penzión Svorad *

Nefajčiarsky penzión Svorad Nefajčiarsky penzión Svorad ubytovanie Trenčín
Nefaičjarsky penzión Svorad sa nachádza priamo v historickom centre mesta Trenčín. Nefaičjarsky penzión Svorad je vhodný pre ubytovanie pre všetkých klientov, ktorí nefajčia.Nefaičjarsky penzión Svorad Trenčín ubytovanie:Nefaičjarsky penzión Svorad Trenčín ponúka ubytovanie klientom o celkovej kapacite 53 lôžok v nefajčiarskych izbách. Všetky izby Nefajčjarského penzióne Svorad sú vybavené hygienickým zariadením a sprchou.

PARKHOTEL **** na Baračke ****

PARKHOTEL **** na Baračke PARKHOTEL **** na Baračke ubytovanie Trenčianske Teplice
PARKHOTEL *** na Baračke Vám nabízí příjemnou atmosféru rodinného hotelu, komfortní ubytování a vynikající služby v prostředí lázeňského města Trenčianske Teplice. Během pobytu ve wellness centru se můžete osvěžit v nápojovém baru u bazénu. Z bohaté nabídky procedur si vybere každý. Hotel nabízí v elegantním interiéru prostory na pořádání firemních schůzek, jednání, prezentací a školení.

Penzion Livia ***

Penzion Livia Penzion Livia ubytovanie Trenčianske Teplice
Penzión Livia nájdete v centre kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. Penzión Livia je vzdialený 150 metrov od Slovenských liečebných kúpeľov a ponúka rekreačné, relaxačno - ozdravné a regeneračné pobyty.Penzión Livia Trenčianske Teplice ubytovaniePenzión Livia Trenčianske Teplice ponúka 7 dvojposteľových izieb az toho 6 s možnosťou prístelky. Ďalej sú v objekte 3 apartmány, z toho jeden mezonetový s kuchynkou, dvoma kúpeľňami a tromi miestnosťami.

Penzión Tiberia

Penzión Tiberia Penzión Tiberia ubytovanie Trenčín
Penzión Tiberia je rodinné ubytovacie zariadenie vzdialené len necelý kilometer od historického centra mesta Trenčín, situované v tichej lokalite a veľmi dobre dostupné vlastnou aj verejnou dopravou.Ponúkame príjemné ubytovanie a kvalitné služby za veľmi priaznivé ceny. Parkovanie v areáli penziónu objekte a internetové Wi Fi pripojenie je samozrejme bezplatne. Bohaté a výdatné raňajky, ovocná šťava, káva a čaj sú zadarmo. Takisto káva, čaj a minerálka na izbe sú v cene ubytovania.Pobyt za deti do veku desať rokov neúčtujeme.Akcpetujeme mačky a psíkov a okrem výstav zvierat Vaši miláčikovia bývajú v Penzióne Tiberia zadarmo.