Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie okres ŽilinaBabkov Krasňany Rajecká Lesná
Bánová Kravárska Rajecké Teplice
Bitarová Kubíková Rosina
Brezany Kunerad Stolečné
Brodno Lalinok Stráňavy
Budatín Lietava Stránske
Bytčica Lietavská Lúčka Stráža
Celulózka Lietavská Svinná Strážov
Čičmany Lietavská Závadka Strečno
Divina Lúky Svederník
Divinka Lutiše Šuja
Dlhé Pole Lysica Teplička nad Váhom
Dolná Tižina Malá Čierna Terchová
Dolný Hričov Marček Trnové
Ďurčiná Mojš Turie
Fačkov Mojšová Lúčka Varín
Forbaky - Klukany Nededza Veľká Čierna
Gbeľany Nezbudská Lúčka Višňové
Hôrky Ovčiarsko Vranie
Horná Tižina Paština Závada Zádubnie
Horný Hričov Peklina Zárieč - Keblov
Hričovské Podhradie Podhorie Zástranie
Jasenové Poluvsie Závodie
Kamenná Poruba Porúbka Zbyňov
Keblov - Zárieč Považský Chlmec Žilina
Kľače Rajec Žilinská Lehota
Kotrčiná Lúčka

Hotel Boboty ***

Hotel Boboty Hotel Boboty ubytovanie Terchová
Trojhviezdičkový Hotel Boboty ponúka komfortné ubytovanie v tesnej blízkosti známeho lyžiarskeho strediska Vrátna v obci Terchová s možnosťou celoročného vyžitia v srdci krásnej prírody Malej Fatry. Hotel Boboty Terchová UBYTOVANIE Ubytovacia kapacita hotela Boboty je 139 pevných lôžok a 43 prísteliek, v ponuke sú jedno až štvorlôžkové izby, apartmány a rodinné bunky.

Hotel Diery *** ***

Hotel Diery *** Hotel Diery *** ubytovanie Terchová
Hotel Diery*** Vám ponúka ubytovanie v malebnej dedinke Terchová, na najfrekventovanejšej turistickej trase, cez skalný kaňon Jánošíkove Diery do známej doliny Vrátna v národnom parku Malá Fatra. Hotel disponuje 24 izbami, a to 10x izby STANDARD + 10x izby SUPERIOR ( komplet zrenovované ) + 3x rodinný apartmán. K dispozícii je reštaurácia s kapacitou 80 miest. Súčasťou hotela je aj Terchovská Koliba, ktorá popri ľudovej hudbe ponúka rôzne terchovské, grilované a slovenské špeciality. Od roku 2016 je v hoteli otvorené úplne nové wellness centrum, kde si môžete užiť vynikajúci relax po turistike. 

Hotel Diplomat ****

Hotel Diplomat Hotel Diplomat ubytovanie Rajecké Teplice
Šport Wellness Hotel Diplomat**** disponuje výhodnou polohou v kúpeľnom mestečku Rajecké Teplice, ktorá ponúka výhľad ako na pohorie Malej Fatry zo všetkých dvojlôžkových izieb, tak do malebnej Rajeckej doliny z terás apartmánov na južnej strane. Vychutnajte si jedlo, ktoré ocenia aj gurmáni a nechajte sa rozmaznávať v Relax & Wellness centre alebo si vyberte zo širokej ponuky športových aktivít.

Hotel Gavurky ***

Hotel Gavurky Hotel Gavurky ubytovanie Terchová
Hotel Gavurky v Terchovej sa rozprestiera na pomedzí národného parku Malá Fatra a CHKO Kysuce. Obec sa rozkladá v údolí, ktorým preteká riečka Varínka, ktorá sa vlieva do Váhu. Obec je predovšetkým známa svojou ľudovou kultúrou a hlavne spojená s menom legendárneho zbojníka Juraja Jánošíka.Hotel Gavurky v Terchovej ubytovanieHotel Gavurky v Terchovej poskytuje ubytovanie v moderne zariadených dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, káblovou

Hotel Grand ****

Hotel Grand Hotel Grand ubytovanie Žilina
Hotel Grand sa nachádza priamo v historickom jadre mesta Žilina. Jeho neopakovateľnú atmosféru dotvárajú okolité obchodíky, reštaurácie, kaviarne a vinárne s terasami, ktoré sa nachádzajú v jeho bezprostrednej blízkosti na centrálnom námestí mesta.Hotel Grand Žilina ubytovanie:Hotel Grand Žilina ponúka ubytovanie v 16 jednolôžkových izbách, 25 dvojlôžkových izbách a 3 apartmánoch s možnosťou 12 prísteliek o celkovej kapacite 80 osôb.

Hotel Pod Sokolím **

Hotel Pod Sokolím Hotel Pod Sokolím ubytovanie Terchová
Hotel Pod Sokolím sa nachádza 3 km od obce Terchovej vo Vrátnej doline. Vrátna dolina je najkrajšia dolina Malej Fatry. Na úpätí pohoria Sokolie sa nachádza Horský hotel pod Sokolím Terchová, hotel Pod Sokolím Terchová sa pýši najkrajším výhľadom celej doliny. Poskytuje mnohé športové a kultúrne aktivity.Hotel Pod Sokolím Terchová bytování:Hotel Pod Sokolím Terchová ponúka ubytovanie v jednolôžkových, dvojlôžkových a mezonetových izbách.

Hotel RELAX***, Rajecké Teplice ***

Hotel RELAX***,  Rajecké Teplice Hotel RELAX***, Rajecké Teplice ubytovanie Rajecké Teplice
Hotel RELAX ubytovanie je situovaný srdci známeho kúpeľného mestečka Rajecké Teplice. Hotel RELAX sa svojou dobroupolohou poskytuje hosťom ubytovanie v príjemnom prostredí.Hotel RELAX Rajecké Teplice ubytovanieHotel RELAX Rajecké Teplice sa radí do 3 *** kategórie, ale svojim zázemím uspokojí aj klientov, ktorí by prípadnehľadali ubytovanie vo vyššej kategórii.

Hotel Slovakia ***

Hotel Slovakia Hotel Slovakia ubytovanie Žilina
Obľúbený a veľmi známy hotel Slovakia Inn s bohatou tradíciou má najlepšiu polohu v centre mesta av blízkosti historickej časti Žiliny. Hotel Slovakia Inn je ľahko dostupný z každej strany motorovými vozidlami, ale je k nemu veľmi ľahký prístup od železničného a autobusovej stanice. Žilina je stredom Slovenska a tak je z toho mesta možné spojenie akýmkoľvek dopravným prostriedkom na ktorékoľvek miesto na Slovenskom.

Hotel Slovan ***

Hotel Slovan Hotel Slovan ubytovanie Žilina
Hotel SLOVAN bol založený v 30-tych rokoch dvadsiateho storočia a leží v historickej časti mesta Žilina, na ulici A. Kmeťa. Už od svojho vzniku sa stal cieľom mnohých návštev obchodníkov alebo turistov, práve z dôvodu výhodnej polohy. Priľahlý park poskytuje možnosť nerušeného odpočinku priamo v centrálnej časti mesta. Okolie hotela sa stalo obľúbeným cieľom na prechádzkach starým mestom nielen u domácich, ale aj u zahraničných hostí.